Czy warto mieć w domu panele trójwymiarowe?

Postby Cypher » Mon Apr 24, 2017 2:25 pm

niedlugo zaczynam remont no i chciałbym wiedziec czy na Bank warto w domu mieć panele trojwymiarowe? Czy to raczej do biur robic?
Cypher

Postby harvester » Mon Apr 24, 2017 4:18 pm

Zwyczajnie jest tak, ze możesz zastosowac je do wielu pomieszzczen. Także tych domowych,ale wtedy dobrze jest je pomalowac. Albo zestawic z jakims cieplym kolorem. Bo biale panele na bialej scianie to tak srednio.
harvester

Postby Jacek_Kondrat » Mon Apr 24, 2017 4:50 pm

U mnie decyzja jeszcze nie podjeta ale przygladam się tez panelom trójwymiarowym ;)
Jacek_Kondrat

Postby Dioscuri » Mon Apr 24, 2017 6:49 pm

Wlasnie ja niedawno dla mamy zamawiałem panele trójwymiarowe i wyszlo ok. tu na stronie zddesign.eu/panele-scienne/panele-3d/ jest o tym wiecej informacji z czego dokladnie sa wykonane no i jak je polaczyc. Generalnie z gipsu i jeśli chodzi o to to dobrze biora klej.
Dioscuri

Postby ZFB 6Z » Mon Apr 24, 2017 9:29 pm

To jest nowoczesne podejście do urzadzania wnetrz i jak ktos lubi to spoko. Tylko żeby w domu nie robic samych scian w panelach bo to przytlacza. i potem człowiek zle się czuje. Jedna dwie sciany w jednym pokoju to spoko.
ZFB 6Z

Postby Dioscuri » Mon Apr 24, 2017 11:40 pm

Ja zrobiłem tylko pasek ok. 1,5 m panelami a reszta zielona sciana. Tu zddesign.eu/jest strona bazowa tej firmy o ktorej pisalem i mysle ze warto zajrzec, jak ktos chciałby w domu cos takiego mieć. Bo panele w 3D można wykorzystac zarówno w domu jak i w biurze. Wiec tak naprawde gama możliwości. Kwestia tego kto ile ma wyobrazni :P
Dioscuri

Postby ZFB 6Z » Tue Apr 25, 2017 1:20 am

Hehe u mnie zona ma wiele wyobrazni i z panelami zaczyna szalec… nie wie co chce. Wiec czekam az będę wiedział gdzie klasc. Bo teraz kupowac klej to szkoda kasy.
ZFB 6Z

Postby Dioscuri » Tue Apr 25, 2017 3:24 am

No tak to jest z kobietami :P Ja z firmy ZDDESIGN.EU jestem zadowolony bo jakościowo panele dobre. Nie jest to byle jaki gips no i widac ze forma jest dobra, bo nic nie wystawalo z paneli. Może w domu u mnie tez zrobie takie panele trójwymiarowe, ale poki co pracy jest sporo i człowiek musi się na czym innym skupic. A oni jeszcze sprzedają płyty imitujące beton chociaż to już raczej dla minimalistow.
Dioscuri

Postby ZFB 6Z » Tue Apr 25, 2017 5:25 am

Wiesz imitacja betonu architektonicznego nie jest zla, tylko trzeba wiedziec jak się z nia obchodzic jak ze wszystkim ;)
ZFB 6Z

Postby Dioscuri » Tue Apr 25, 2017 6:28 am

Płyta betonowa daje surowy wyglad no i dlatego trzeba być zdecydowanym na to rozwizane. Przy małych pomieszczeniach trzeba być ostroznym.
Dioscuri

Next

Return to Dom na forum

User Control Panel