Page 1 of 1

Prezent urodzinowy

PostPosted: Thu Mar 24, 2016 10:32 pm
by Fhionndaig
Hej, szukam jakiegoś prezentu udzinowego dla swojej siostry. Przy okazji chciałem kupić coś skromnego jej dziecku, żeby w ogóle było miło itp. ale póki co nie mam pomysłu co bym mógł kupić i gdzie hee ;) jakieś pomysły??

Prezent urodzinowy

PostPosted: Thu Mar 24, 2016 11:52 pm
by DorotaFaber
Ja lubię kupować kubki na prezent innym ;) Już ładną kolekcje różnych kubków dostawali moi znajomi odemnie ;) przeważnie stawiam na ręcznie malowane kubki, żeby były takie bardziej osobiste i inni mogli się poczuć wyjątkowo

Prezent urodzinowy

PostPosted: Fri Mar 25, 2016 2:43 am
by Cypher
Kup coś w sklepie www Muurla ;) Bardzo fajne rzeczy mają na sprzedaż ;) wiele fajnych akcesoriów i gadżetów, mógłbyś kupić coś dla mamy i od razu dziecka.

Prezent urodzinowy

PostPosted: Fri Mar 25, 2016 4:04 am
by Jacek_Kondrat
Ja zawsze mam wielki problem z wyborem prezentu na urodziny, nieważne dla kogo.. przeważnie pytam znajomych albo rodzine o pomoc bo nigdy nie mogę nic ciekawego znaleźć. Ale w sumie jak kupujesz coś siostrze to może kup jej jakieś ubrania ;)

Prezent urodzinowy

PostPosted: Fri Mar 25, 2016 5:49 am
by meiokaPL
Jak nie wiesz co chcesz jej kupić to może podaruj bon okolicznościowy, np.: zabiegi spa albo na zakupy. Niech sobie sama wybierze na co ma ochotę ;)

Prezent urodzinowy

PostPosted: Fri Mar 25, 2016 7:40 am
by Oprawka
Ja ostatnio robiłam małe zakupy na liliko.pl i znalazłam tam bardzo fajne prezenty ;) Jak dziecko nimi obdarowałam to się bardzo cieszyło, więc może Ty też coś stamtąd wybierzesz ;)

Prezent urodzinowy

PostPosted: Fri Mar 25, 2016 9:40 am
by harvester
Ja nie ogarniam jak ktoś może nie wiedzieć co kupić drugiej osobie na urodziny, szczególnie jak to jest ktoś bliski. Skoro to Twoja siostra, to się z nią wychowywałeś i powinieneś wiedzieć czym się interesuje, z czego by się cieszyła itp. W ostateczności możesz po prostu kupić coś co Ci się WYDAJE, że jej się spodoba, to aż tak trudne? A co do dziecka to zawsze możesz kupić jakąś zabawkę albo grę planszową i będzie wniebowzięte.

Prezent urodzinowy

PostPosted: Fri Mar 25, 2016 10:56 am
by Darmozjadka
Mi się wydaję, że nieważny jest prezent, a ważne, żę chcesz obdarować czymś swoją rodzinkę i zawsze to docenią. Nawet nietrafiony prezent będzie miło wspominany, a zresztą jakoś nie wydaje mi się, żebyś miał coś całkowicie nietrafionego kupić ;) Po prostu zaufaj swojej intuicji i tyle.