Prezent urodzinowy

Prezent urodzinowy

Postby Fhionndaig » Thu Mar 24, 2016 10:32 pm

Hej, szukam jakiegoś prezentu udzinowego dla swojej siostry. Przy okazji chciałem kupić coś skromnego jej dziecku, żeby w ogóle było miło itp. ale póki co nie mam pomysłu co bym mógł kupić i gdzie hee ;) jakieś pomysły??
Fhionndaig

Prezent urodzinowy

Postby DorotaFaber » Thu Mar 24, 2016 11:52 pm

Ja lubię kupować kubki na prezent innym ;) Już ładną kolekcje różnych kubków dostawali moi znajomi odemnie ;) przeważnie stawiam na ręcznie malowane kubki, żeby były takie bardziej osobiste i inni mogli się poczuć wyjątkowo
DorotaFaber

Prezent urodzinowy

Postby Cypher » Fri Mar 25, 2016 2:43 am

Kup coś w sklepie www Muurla ;) Bardzo fajne rzeczy mają na sprzedaż ;) wiele fajnych akcesoriów i gadżetów, mógłbyś kupić coś dla mamy i od razu dziecka.
Cypher

Prezent urodzinowy

Postby Jacek_Kondrat » Fri Mar 25, 2016 4:04 am

Ja zawsze mam wielki problem z wyborem prezentu na urodziny, nieważne dla kogo.. przeważnie pytam znajomych albo rodzine o pomoc bo nigdy nie mogę nic ciekawego znaleźć. Ale w sumie jak kupujesz coś siostrze to może kup jej jakieś ubrania ;)
Jacek_Kondrat

Prezent urodzinowy

Postby meiokaPL » Fri Mar 25, 2016 5:49 am

Jak nie wiesz co chcesz jej kupić to może podaruj bon okolicznościowy, np.: zabiegi spa albo na zakupy. Niech sobie sama wybierze na co ma ochotę ;)
meiokaPL

Prezent urodzinowy

Postby Oprawka » Fri Mar 25, 2016 7:40 am

Ja ostatnio robiłam małe zakupy na liliko.pl i znalazłam tam bardzo fajne prezenty ;) Jak dziecko nimi obdarowałam to się bardzo cieszyło, więc może Ty też coś stamtąd wybierzesz ;)
Oprawka

Prezent urodzinowy

Postby harvester » Fri Mar 25, 2016 9:40 am

Ja nie ogarniam jak ktoś może nie wiedzieć co kupić drugiej osobie na urodziny, szczególnie jak to jest ktoś bliski. Skoro to Twoja siostra, to się z nią wychowywałeś i powinieneś wiedzieć czym się interesuje, z czego by się cieszyła itp. W ostateczności możesz po prostu kupić coś co Ci się WYDAJE, że jej się spodoba, to aż tak trudne? A co do dziecka to zawsze możesz kupić jakąś zabawkę albo grę planszową i będzie wniebowzięte.
harvester

Prezent urodzinowy

Postby Darmozjadka » Fri Mar 25, 2016 10:56 am

Mi się wydaję, że nieważny jest prezent, a ważne, żę chcesz obdarować czymś swoją rodzinkę i zawsze to docenią. Nawet nietrafiony prezent będzie miło wspominany, a zresztą jakoś nie wydaje mi się, żebyś miał coś całkowicie nietrafionego kupić ;) Po prostu zaufaj swojej intuicji i tyle.
Darmozjadka

Return to Dzieci na forum

User Control Panel