Page 1 of 1

Gdzie kupię wkłady na brudne pieluchy?

PostPosted: Wed Dec 09, 2015 6:09 am
by Oprawka
Witam. Mam dziś do was nietypowe pytanie. Poszukuję wkładów do pojemników na brudne pieluchy i niestety nigdzie nie mogę ich znaleźć. Podpowiedzcie mi proszę, gdzie to kupię?

Gdzie kupię wkłady na brudne pieluchy?

PostPosted: Wed Dec 09, 2015 6:46 am
by Kajko
My z żoną kupujemy je na stronce patiimaks.pl. W tym sklepie mają naprawdę wszystko. Towary są dobrej jakości, dostępne od ręki oraz w przystępnych cenach. Warto do nich zajrzeć. A wkład znajdzie pani pod nazwą Angelcare wkład. My u nich kupiliśmy też ostatnio zabawkę dla synka. Jest on na etapie fascynacji motoryzacją, więc wszelkie pociągi, tramwaje i samochody to jego świat. Kupiliśmy mu taki fantastyczny tor z mostem, do budowania. W komplecie są też dwa auta. Rewelacja. Sam lubię się z nim tym bawić. Jak ma pani ochotę zerknąć to podaję linka, gdzie są różne tego typu zabawki. Myślę, ze spokojnie można coś wybrać.

Gdzie kupię wkłady na brudne pieluchy?

PostPosted: Wed Dec 09, 2015 8:02 am
by GramNaGitarze
Ja też uważam, że to bardzo fajny sklep z bogatym asortymentem. I wkłady też u nich kupuję, więc są dobre i sprawdzone. Pozdrawiam

Gdzie kupię wkłady na brudne pieluchy?

PostPosted: Wed Dec 09, 2015 8:31 am
by Dzięcioł
My też córce u nich kupiliśmy komfortowe i śliczne łóżeczko. Fajnie, że można załatwić to raz dwa przez internet. Weszliśmy na ich stronkę, żona wybrała, ja kliknąłem i gotowe. Łóżeczko Bajanex Gabryś stało u nas w pokoju w ciągu kilku dni. Służy nam bez zarzutów do dziś.

Gdzie kupię wkłady na brudne pieluchy?

PostPosted: Wed Dec 09, 2015 9:48 am
by Szczeniak
Dokładnie! My tak samo załatwiliśmy sprawę z fotelikiem. Jedno kliknięcie i kupiliśmy bezpieczny, wygodny model. To naprawdę dobry sklep z najlepszym asortymentem i mają bardzo przejrzystą stronkę.