Page 1 of 1

Pierwsze konto dla nastolatka.

PostPosted: Fri Dec 30, 2016 3:51 am
by SylwiaX
Moja córka po raz pierwszy wyruszy niebawem do pracy. Wspieram ją w tym jak mogę i wiem, że kilka spraw muszę pomóc jej załatawić. Na pewno będzie to konto bankowe, które pomagam jej wybrać. Okazuje się jednak, że jest na rynku mnóstwo banków, które oferują konta osobiste. Są one różnie skonfigurowane i nie wiem jak wybrać najlepsze. Doradzicie coś?

Pierwsze konto dla nastolatka.

PostPosted: Fri Dec 30, 2016 4:08 am
by Darmozjadka
Jak ten czas szybko leci. Jeszcze do niedawna były to dzieci, a dzisiaj to już dorosłe osoby. Ja na szczęście mam jeszcze kilka lat, bo w domu jeszcze dwójka została. Jeśli chodzi o sprawy bankowe to sprawa jest dość skomplikowna, bo prześledzić wszystkie te konta jest naprawdę dość trudno.

Pierwsze konto dla nastolatka.

PostPosted: Fri Dec 30, 2016 5:38 am
by Utulona
Dziewczyny co Wy opowiadacie, nie znacie najlepszego narzędzia, z jakim miałam do czynienia. Jest to porównywarka, którą znajdziecie tutaj i bez wątpienia z innej nie będziecie już musiały korzystać :)))

Pierwsze konto dla nastolatka.

PostPosted: Fri Dec 30, 2016 8:14 am
by SylwiaX
Super, że do nas dołączyłaś :))) Taki ranking jest bardzo przydatny. Człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest wiele różnych możliwości :)))

Pierwsze konto dla nastolatka.

PostPosted: Fri Dec 30, 2016 8:51 am
by Utulona
Dokładnie tak, ja też swego czasu szukałam bardzo długo dobrej propozycji. Było nawwt tak, żę zaczęłam dzwonić do banków, wypytytwać i tak dalej, ale trwało zbyt długo. Może i bym osiągnęła cel, ale po kilku miesiącach chyba :))))

Pierwsze konto dla nastolatka.

PostPosted: Fri Dec 30, 2016 9:50 am
by Cypher
No przeglądarka jest zdecydowanie lepsza i z niej bede korzystał. A takie pierwsze konta to dają teraz w połączeniu z fajnymi promocjami. Banki chcą przyciągać klientów do siebie, a mają czym...

Pierwsze konto dla nastolatka.

PostPosted: Fri Dec 30, 2016 11:14 am
by Oprawka
Samo konto to tylko początek...Dalej to już mnóstwo róznych propozucji, które kończą się ostatecznie różnymi cenami do wydania, czyli kosztami utrzymania konta. Jest to przydatne urządzenie, które należy śledzić na bieżąco, żeby wiedzieć, co jest aktualnie atrakcyjne.

Pierwsze konto dla nastolatka.

PostPosted: Fri Dec 30, 2016 1:09 pm
by harvester
Pierwsza praca, kiedy to było, dzisiaj pieniążki wpływają na konta, a kiedyś po prostu trafiały do kieszeni na pierwszego...