Page 1 of 1

Gdzie kupię pojemniki jednorazowe?

PostPosted: Thu Jun 08, 2017 11:00 pm
by Cypher
Żona zleciła mi zadanie kupienia pojemników jednorazowych, ale nie bardzo wiem o co chodzi. Pomożecie? Może macie jakiś sklep, gdzie coś takiego dostanę? Cała nadzieja tkwi w Was:)

Gdzie kupię pojemniki jednorazowe?

PostPosted: Fri Jun 09, 2017 1:32 am
by harvester
Jak żona coś czasami zleci do zrobienia to nic tylko za głowę się złapać. Współczuję i łączę się w bólu. Może ktoś Ci pomoże tutaj, ale radziłbym zacząć od zaczerpnięcia informacji w jakimś sklepie.

Gdzie kupię pojemniki jednorazowe?

PostPosted: Fri Jun 09, 2017 4:30 am
by SylwiaX
Dobre pojemniki jednorazowe, w pełni kompostowalne można kupić na stronie jednego z producentów - https://cantino.pl/. Podobno rozkładają się już po 90 dniach, więc są bardzo ekologiczne. Znajdują one zastosowanie zarówno w gastronomii, ale i podczas użytku domowego. Sama mam kilka w domu i pakują do nich różne mrożonki. Co ważne, niektóre z pojemników oferowanych przez tę firmę można zamrażać oraz podgrzewać.

Gdzie kupię pojemniki jednorazowe?

PostPosted: Fri Jun 09, 2017 5:09 am
by Darmozjadka
Faktycznie są super, a co ważne niedrogie. Kupuję u nich opakowania na wynos dla klientów mojego baru. Wcześniej korzystałam z oferty innego dostawcy i pudełka rozpadały się zanim zostały jeszcze wydane, a teraz nie mam takiego problemu. Są naprawdę mocne i wytrzymałe.

Gdzie kupię pojemniki jednorazowe?

PostPosted: Fri Jun 09, 2017 7:59 am
by Cypher
Dobra w sumie to nie potrzebuję więcej o nich wiedzieć. Mam nadzieję, że spełnią oczekiwania żony. Zamawiam! Dzięki za pomoc drogie Panie! Obym nigdy już nie miał takich problemów:)