Poszukuję firmy, która zamontuje mi tzw. System kontroli dostępu w firmie

Postby Jacek_Kondrat » Mon Feb 06, 2017 10:52 pm

Witam. Potrzebuję dobrej i rzetelnej firmy, która zajmuje się instalacją różnego rodzaju zabezpieczeń. Konkretnie chodzi mi o montaż systemu kontroli zabezpieczeń do firmy. Ważna jest dla mnie wysoka jakość usług świadczonych przez tę firmę oraz dobra renoma, sprawdzone usługi i możliwość szczerego polecenia tej firmy przez kogoś z Was. Czy możecie mi polecić firmę, która zajmuje się zawodowo zakładaniem tego typu systemów zabezpieczeń? Sprawa jest pilna, więc będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.
Jacek_Kondrat

Postby Angina » Mon Feb 06, 2017 11:11 pm

Bez zbędnego gadania i owijania w bawełnę mogę polecić Ci zupełnie szczerze zajrzeć pod ten adres: http://monitoring-it.pl/oferta/kontrola-dostepu , masz tam ofertę dotyczącą właśnie systemów kontroli dostępu dla firm bardzo profesjonalnej i sprawdzonej firmy. Mój mąż korzystał z ich usług już dłuższy czas temu, Montaż b. profesjonalny, a system działa od tamtego momentu bez zarzutów. Mają bardzo sprawny sprzęt i dobrych fachowców, którzy wszystkiego dopilnują i jeszcze nauczą Cię jak obsługiwać tego typu urządzenia żeby wszystko na pewno sprawnie Ci działało.
Angina

Postby Jacek_Kondrat » Tue Feb 07, 2017 1:04 am

Okej, dziękuj Ci bardzo. A masz może jakieś namiary na tę firmę konkretniejsze albo możesz mi powiedzieć coś więcej o nich? Są terminowi, szybko uwijają się z tego typu zleceniami?
Jacek_Kondrat

Postby Angina » Tue Feb 07, 2017 3:12 am

Namiary na nich i ogólne info o nich znajdziesz na stronie, np. tutaj: http://monitoring-it.pl/o-firmie . A co do uwijania się z robotą to podejrzewam, że dużo zależy od wielkości firmy i tego jak rozległe musi być to oprogramowanie i jak bardzo zróżnicowane itp. U nas poszło wszystko bardzo szybko i sprawnie, nie było żadnych opóźnień ani dodatkowych sum do zapłacenia, o których nie powiedziano nam wcześniej. I ogólnie bardzo przyjemna współpraca z inteligentnymi ludźmi, którzy znają się na różnego rodzaju zabezpieczeniach.
Angina

Postby Jacek_Kondrat » Tue Feb 07, 2017 3:25 am

Czyli mówicie, że warto się zapoznać?
Jacek_Kondrat

Postby Dzięcioł » Tue Feb 07, 2017 3:36 am

Zapoznaj, zapozna. Też polecam Ci firmę monitoring-it.pl. Świetni fachowcy godni zaufania.
Dzięcioł

Postby Jacek_Kondrat » Tue Feb 07, 2017 6:10 am

Cóż, nic nie szkodzi mi się skontaktować, prawda? Dzięki za pomoc
Jacek_Kondrat

Postby Angina » Tue Feb 07, 2017 9:04 am

Nie ma sprawy :)
Angina

Return to O wszystkim innym

User Control Panel