Jaki tani program antywirusowy wybrać

Postby SylwiaX » Tue Jan 05, 2016 6:30 am

Hej :) Zwracam się do was z prośbą o polecenie mi dobrego antywirusa. One wszystkie wydają mi się tak bardzo do siebie podobne, że sama już nie wiem, na jakiego warto się zdecydować? Obecnie kończy mi się licencja na Avasta, ale nie planuję raczej jej przedłużać. Co do kwoty, to wolałabym, by 140 zł nie przekroczyło w skali roku :P jestem studentką i finansują mnie dalej rodzice, tata już w tej chwili nie jest szczególnie zachwycony nowym wydatkiem ;) ale co zrobić ;) Pozdrawiam!
SylwiaX

Postby DorotaFaber » Tue Jan 05, 2016 9:04 am

Doobra, antywirs to tylko jedna strona medalu, ja bym jednak mimo wszystko zainwestowała w coś do back-upa, bo każdy program może jednak zawieść… niektóre wirusy są po prostu nie do zablokowania, a jeśli non stop siedzisz w internecie i np. często ściągasz muzykę, to serio miej to na uwadze :/
DorotaFaber

Postby SylwiaX » Tue Jan 05, 2016 9:46 am

a coś polecisz do tych kopii zapasowych? Dzięki za zwrócenie na to uwagi, kiedyś korzystałam z automatycznych back-upów Samsunga (korzystam z laptopa, który 5 lat temu był naprawdę świetny, teraz to już ma swoje lata jednak), ale nigdy ich nie potrzebowałam, wiec skasowałam partycje, na której je utworzyłam :P zresztą to chyba było bez sensu, bo jak by padł cały dysk, to i tak nie miałabym niczego :P
SylwiaX

Postby Cypher » Tue Jan 05, 2016 10:45 am

Jak wybierałem antywirusa dla siebie to przegladalem mnóstwo rankingów i testow, ostatecznie wtedy najwyżej były całkiem podobne do siebie pod względem cen Kaspersky Internet Security i trochę droższy, ale ponoc warty swojej ceny Norton Internet Security. Ja się zdecydowałem na Nortona, bo nie miałem go jeszcze nigdy. Bardoz często aktualizuje bazę wirusów, co chyba dobrze o nim świadczy :P tylko te powiadomienia musiałem sobie wyłączyć, bo zaczęły mnie irytować.
Cypher

Postby DorotaFaber » Tue Jan 05, 2016 12:47 pm

Dużo jest tych programów… można np. dostać online w dobrej cenie Acronisa True Image, ale szukaj raczej licencji, nie wersji pudełkowych ;P sama ostatnio np. skorzystałam z porady na forum i kupiłam sobie program pocztowy The Bat cena faktycznie była niższa internetowo :) kartony i tak się wywala, nie ma co :)
DorotaFaber

Return to Informatyka na forum

User Control Panel