Pielgrzymka do Fatimy. Warto?

Postby Dzięcioł » Tue Nov 08, 2016 4:24 am

Siema! Moja sytuacja jest taka, że zdecydowałem się na wyjazdy do Fatimy w 2017 z misjatravel.pl i teraz mnie naszly pewne wahania. Wiem, że firma jest sprawdzona i w ogóle, że od lat już organizuje takie różne wycieczki, ale ktoś był na tym z Was tutaj możę? Wiecie jak to wszystko dokładnie wygląda?
Dzięcioł

Postby SylwiaX » Tue Nov 08, 2016 5:32 am

Ja byłam i z czystego serca mogę naprawdę polecić. Byłam w Medjugorie i to była akurat jedna z najlepszych pielgrzymek na jakich kiedykolwiek miałam okazję być. Bardzo piękne miasto to po po pierwsze a po drugie tam naprawdę czuć w powietrzu nawet coś takiego cudownego, taką energię
SylwiaX

Postby Dzięcioł » Tue Nov 08, 2016 6:55 am

No ja właśnie bardzo wiele o tym mieście mieście też słyszałem. No ale najpierw czas na Fatimę, potem dopiero to drugie miasto. Czyli ogólnie rzecz biorąc to polecasz to miejsce tak? I tą firmę która organizuje te pielgrzymki? No to dobrze, mam nadzeieje ,że wszystko pójdzie dobrze
Dzięcioł

Postby Darmozjadka » Tue Nov 08, 2016 9:19 am

Ja akurat byłam w Fatimie i to też na takiej wyczieczce organizowanej prze firmę o której mówisz. Było fantastycznie. Naprawdę świetnie spędziłam tam czas. Zobaczyłam dużo miejsc, pomodliłam się tak jak chciałam i wróciłam naprawdę natchniona :)
Darmozjadka

Postby Dzięcioł » Tue Nov 08, 2016 11:40 am

Bardzo mi naprawdę miło, że się kolejna osoba zechciała wypowiedzieć na ten temat. Bardzo mnie to cieszy. Jeszcze pozdrawiam na koniec :)
Dzięcioł

Return to Turystyka na forum

User Control Panel