Kiedy kupić wycieczkę.

Kiedy kupić wycieczkę.

Postby Dioscuri » Wed Jun 15, 2016 2:28 am

Drodzy turyści i Ci, którzy znają się po prostu na tej tematyce, czy możecie mi doradzić, jaki termin kupna wycieczki najlepiej wybrać. Zależy mi po prostu na jak najlepszej cenie. Praktycznie wszyscy, z którymi rozmawiałem kupują wycieczki przed samym wylotem. Czy to dobre rozwiązanie?
Dioscuri

Kiedy kupić wycieczkę.

Postby Utulona » Wed Jun 15, 2016 3:41 am

W dużej mierze mają rację, jednak nie jesteś zdany tylko na taką formę kupna taniej wycieczki. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy mają możliwość czekania do ostatniej chwili. Ja akurat z urlopem mam dość stabilną sytuację, więc mogę wybierać już znacznie wcześniej.
Utulona

Kiedy kupić wycieczkę.

Postby Dioscuri » Wed Jun 15, 2016 4:06 am

U mnie też raczej z urlopem nie ma problemu, więc wiem, kiedy będę mógł wyjechać. Zwykle też wiem, jaki kierunek mnie interesuje najbardziej. Za cel postawiłem sobie zwiedzić najpierw Europę, a później ruszyć nieco dalej, jeśli będzie ku temu oczywiście okazja.
Dioscuri

Kiedy kupić wycieczkę.

Postby Utulona » Wed Jun 15, 2016 4:54 am

To wykorzystaj katalog first minute 2016 tak jak ja to zrobiłam i na pewno będziesz zadowolony. Jest tam bardzo dużo kierunków, które na pewną będą dla Ciebie interesujące. Wiadomo też, że są bardzo ciekawe ceny na takie wyjazdy. Praktycznie możesz liczyc na conajmniej trzydzieści procent znizki od ceny katalogowej. Czasami nawet więcej :)))))
Utulona

Kiedy kupić wycieczkę.

Postby meiokaPL » Wed Jun 15, 2016 6:31 am

Koleżanka nie dopowiedziala, że oferty różnych biur podróży różnią się od siebie, nawet jeśli są w jakiś sposób do siebie podobne. Ja korzystam zawsze z ofert first minute, ale robię to tylko w biurze podróży Prestige Travel, bo znam ich możliwości, i wiem, że za niską ceną nie kryją się żadne niespodzianki.
meiokaPL

Kiedy kupić wycieczkę.

Postby Dioscuri » Wed Jun 15, 2016 7:43 am

No właśnie o tych niespodziankach, to nieraz bardzo głosno w telewizji i prasie :)))
Dioscuri

Kiedy kupić wycieczkę.

Postby Jacek_Kondrat » Wed Jun 15, 2016 9:31 am

Jak dla mnie po prostu trzeba się wystrzegać podejrzanie tanich ofert. Ale first minute to nic innego, jak promocja, która jest stosowane w celu zapełnienia puli wynajmu hoteli i czarterów samolotów. Po tym zainteresowianiu biura widzą, jakie może być zainteresowanie podczas całego sezonu. To pozwala im wprowadzać ewentualne koretky do oferty.
Jacek_Kondrat

Return to Turystyka na forum

User Control Panel