potrzebuję pilnie projektu wzmocnienia podłoża

Postby Oprawka » Wed Jan 11, 2017 7:13 am

Cześć. Ja tutaj z takim pytaniem dotyczącym trochę budowlanki. Chodzi o to, że muszę chyba wzmocnić podłoże. No tak przynajmniej powiedział mi geolog, który wykonywał badania gruntu, jak u mnie był. Teraz sprawa jest taka, że jesteśmy już na etapie planowania budowy, więc trzeba coś zrobić, żeby to podłoże jednak było stabilne
Oprawka

Postby Kajko » Wed Jan 11, 2017 7:29 am

No jasne, zroumiała sprawa. Teraz jest ci po prostu potrzebny ten cały projekt wzmocnień podłoża, żeby się wszystko udało tak, jak trzeba. Wejdź sobie na strone http://www.stabilnygrunt.pl/realizacje.html i zobacz jak jedna z firm doskonale sobie z tym radzi. Może akurat coś takiego Ci się spodoba, więc akurat warto będzie skorzystać, jak się zdecydujesz :)
Kajko

Postby Dzięcioł » Wed Jan 11, 2017 10:01 am

A koleżanka zdecyduje się na pewno, bo akurat na tej firmie stabilnygrunt.pl można polegać, bo zawsze przykłada największą wagę do tego, żeby się wszystko udało. Nie ma się więc co bać, że coś będzie nie tak, tylko po prostu korzystać, póki jest okazja i jeszcze wolne terminy
Dzięcioł

Postby Oprawka » Wed Jan 11, 2017 11:03 am

No dobrze, właśnie tak zrobię i mam nadzieję, że rzeczywiście będą mogła liczyć na pomoc profesjonalną w tej sprawie. A wiadomo, że z gruntem nie ma żartów, bo jak już coś tam postawi, to masakra gwarantowana, jak coś pójdzie nie tak
Oprawka

Return to Technika na forum

User Control Panel