Laptop z mega dobrym wyswietlaczem

Postby ZFB 6Z » Tue Mar 15, 2016 12:47 am

Witam wszystkich na forum. jako ze bardzo mocno pracuje z obrazem, tworze krotkie filmy w HD i potrzebuje obecnie nowego sprzetu to zastanawiam sie nad ThinkPad T440p Czy ktoś moglby sie podzielic doswiadczeniami z uzytkowania tego laptopa? Ktos ma moze wersje z monitorem HD?
ZFB 6Z

Postby Dioscuri » Tue Mar 15, 2016 3:10 am

ja polecam. powiem ci szczerze ze nie ma nic lepszego niz obudwa z wlokna weglowego i magnezu. robi wrazenie mega wytrzymalosci a jednoczesnie jest lekkie jak piorko. ja zdecydowanie polecam chociaz mam w sumie dopiero od dwoch albo trzech tygodni
Dioscuri

Postby Jacek_Kondrat » Tue Mar 15, 2016 4:01 am

A myślałeś może o ultrabookach Intela? wiem ze to bardzie klasa biznesowa ale pewnie by ci sie wygodnie pracowalo zdieki ekranom dotykowym. ja serio jestem w szoku jaki cienki jest monitor i ze mozna go obrac.. nie wiem czy to sie przydaaje w pracy grafika no ale efekt jest ekstra
Jacek_Kondrat

Postby DorotaFaber » Tue Mar 15, 2016 7:01 am

no nie, nie przydaje sie w pracy grafika :D a on nie jest w ogle grafikiem tylko montuje filmy HD :DDD
DorotaFaber

Postby OkoLisa » Tue Mar 15, 2016 7:25 am

Kiedyś to wystarczył zwykły komputer z ekranem zeby zrobic wymagany projekt. ja tez to wszystkim polecam. no albo taki laptocz gdzie monitor sie odczepia i dziala zupelnie jak tablet hehe. znam problem z szukaniem laptopa wiec zycze powodzenia pa
OkoLisa

Postby Cypher » Tue Mar 15, 2016 9:56 am

Wiesz co zapoznaj sie z serio laptopów Latitude Della bo tak sie sklada ze one sa bardzo dobre a sa na nie atrakcyjne promocje czesto. wynika to chyba z tego ze tak duzo ludzi je wogole kupuje. jak wiesz dell to jest czolowka jesli chodzi o laptopy wiec mozna smialo kupowac. poza aplem oni nie maja zadnej konkurencji. pozdrawiam serdeczne wszyskich i kazdego z osobna
Cypher

Return to Technika na forum

User Control Panel