Decyzja środowiskowa pod inwestycję, proszę o pomoc

Postby Jacek_Kondrat » Thu Jan 28, 2016 6:33 am

Cześć. Moja firma rusza z nową inwestycją. Jest to dość duży projekt budynku wraz z parkingiem i częścią zieloną. Dostałem informację, że konieczne będzie wydanie pozwolenia. Czy ktoś może mnie pokierować? Potrzebuję namiarów na firmę, która zajmuje się sprawami związanym z ochroną środowiska. Ja kompletnie się na tym nie znam.
Jacek_Kondrat

Postby ZFB 6Z » Thu Jan 28, 2016 7:23 am

W twoim wypadku konieczne będzie wydanie raportu środowiskowego. Tak najprościej mówiąc to przychodzi specjalista, który decyduje o tym czy inwestycja nie będzie miała szkodliwego oddziaływania na środowisko naturalne. Na tej podstawie wydaje się pozwolenie na dalsze prace.
ZFB 6Z

Postby Cypher » Thu Jan 28, 2016 10:05 am

Jeżeli szukasz specjalistycznych porad w tej dziedzinie to serdecznie zapraszam cię na stronę internetową firmy Eko-L. Wraz z moją firmą korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Wszystko zrobione od ręki i na miejscu. Tylko dokumenty, które musiały być zaakceptowane przed odpowiednie urzędy wracały do nas po czasie.
Cypher

Postby Jacek_Kondrat » Thu Jan 28, 2016 12:16 pm

Najbardziej zależy mi na tym, żeby wszystko było zrobione szybko i dokładnie. Muszę mieć pewność, że wszystko jest zgodnie z prawem i wszystkimi normami. Nie chcę sytuacji w której okazuje się że jednak wszystko trzeba rozbierać :D
Jacek_Kondrat

Postby Cypher » Thu Jan 28, 2016 2:21 pm

Bez obawy, firma dobrze wie co robi. Załatwią wszystko co potrzebne, bez żadnych niedomówień. Ogólnie wielu znajomych, którzy potrzebowali pomocy w tej kwestii, zgłaszali się do tej firmy.
Cypher

Postby Jacek_Kondrat » Thu Jan 28, 2016 2:54 pm

Dzięki bardzo za pomoc. Skontaktuję się dzisiaj z tą firmą i zobaczę co da się załatwić. Mam nadzieję, że wszystko zostanie szybko rozpatrzone bo jak wiadomo, czas to pieniądz.
Jacek_Kondrat

Return to Technika na forum

User Control Panel