Page 1 of 1

Solidne drzwi – jakie

PostPosted: Thu Oct 27, 2016 1:24 am
by Oprawka
Dzień dobry wszystkim! Od pewnego czasu przymierzam się z mężusiem do remontu naszego mieszkania. Zwyciężyła opcja kompleksowa, z wymianą wszystkich drzwi włącznie. Stąd moje pytanie do Was, czy możecie polecić jakieś sprawdzone sklepy w których mają naprawdę fajne modele i jeśli łaska to w rozsądnej cenie? Dziękuję i buziaki dla wszystkich pomocnych!

Solidne drzwi – jakie

PostPosted: Thu Oct 27, 2016 3:41 am
by Szczeniak
Skoro chcecie wymienić wszystkie drzwi w mieszkaniu to pewnie zewnętrzne także? Jak tak to zajrzyj tu: http://drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-wejsciowe/antywlamaniowe/. Kupowałem od nich drzwi do siebie i powiem z ręką na sercu że tak dobrych nie widziałem nigdy. Świetnie wygłuszają, zawiasy chodzą leciutko i złodziej na sam widok czuje respekt.

Solidne drzwi – jakie

PostPosted: Thu Oct 27, 2016 5:12 am
by OkoLisa
Jest masa ofert na rynku musisz przeglądać internet i szukać tego co Ci się spodoba. Przynajmniej ja tak zawsze robię. Ewentualnie przejdź się do jakiegoś salonu z drzwiami, wytypuj modele które Ci się widzą a potem szukaj ich taniej w necie.

Solidne drzwi – jakie

PostPosted: Thu Oct 27, 2016 5:42 am
by DorotaFaber
Ja potwierdzam to co napisał kolega odnośnie drzwi antywłamaniowych. Też zamawiałam przy remoncie swoim na http://drzwiwloskie.pl/ i nie żałowałam ani chwili. Bardzo dobre produkty, mega sympatyczna i pomocna obsługa.

Solidne drzwi – jakie

PostPosted: Thu Oct 27, 2016 8:32 am
by harvester
Unikaj chińskich drzwi bo naprawdę szkoda na nie kasy – w marketach często próbują je ludziom wciskać. Zawsze bierze od europejskiego producenta, drzwi z Włoch są znane z dobrej jakości więc ze spokojem możesz brać.