Sklep z oprawami

Sklep z oprawami

Postby Kajko » Mon Oct 10, 2016 1:38 am

Siemaneczko drodzy moi przyjaciele z forum. Pytanko mam i to jeszcze nawet całkiem konkretne. Otóż chcę montować nowe oprawy oświetleniowe i mam już nawet na oku jeden sklep, w którym bym mógł je zakupić, ale bardzo bym chciał jeszcze waszej opinii co do tego zasięgnąć. Jakie w ogóle znacie jeszcze sklepy, w których można takie oprawki kupić. Jak to wygląda?
Kajko

Sklep z oprawami

Postby Dzięcioł » Mon Oct 10, 2016 2:37 am

To może powiedz jaki sklep Ty masz, a ja Ci potem powiem gdzie kupiłem ledowe lampy do mojego domu jak wymieniałem je wszystkie bo trafiłem na naprawdę świetną okazję i myślę, że tej to już naprawdę nic nie pobije :P
Dzięcioł

Sklep z oprawami

Postby Kajko » Mon Oct 10, 2016 5:00 am

A proszę bardzo. Chodzi mi o sklep ze strony gitmarket.pl gdzie znalazłem teraz nawet schodowe lampy, żeby było bezpiecznie chodzić po tych schodsach nawet w nocy. Chyba też się na to zdecyduje, bo wyglada to naprawdę super i mam nadzieje, że naprawdę nie będę jakoś zaskoczony niemiło, że tak to właśnie wygląda a nie inaczej. Co na ten temat możecie powiedzieć?
Kajko

Sklep z oprawami

Postby Darmozjadka » Mon Oct 10, 2016 5:51 am

Moim zdaniem schody zawsze warto mieć oświetlone. Zwłaszcza gdy nie mieszka z nami osoba starsza albo dziecko jakieś. W ogóle teraz domowe oświetlenie jest dostępne w takich konfiguracjach, że można naprawdę dobrze sobie wszystko pooświetlać i mieć z głowy, niczego się nie bać
Darmozjadka

Sklep z oprawami

Postby Dzięcioł » Mon Oct 10, 2016 8:24 am

No masz rację, nawet lampy stojące na stół są teraz tak robione, że mogą oświetlić naprawdę sporą część mieszkania i służyć za lampę normalną, którą się włancza zamiast głównej sufitowej
Dzięcioł

Return to Dom na forum

User Control Panel