Meble z drewna naturalnego, gdzie kupię?

Postby Utulona » Mon Aug 08, 2016 7:40 pm

Witajcie wszyscy. Tak jak w temacie. Szukam firmy która produkuje takie meble i najlepiej jak by to były meble robione u nas w kraju. Jestem z okolic Poznania i nie ukrywam że znalezienie czegoś na miejscu byłoby dodatkowym atutem :D
Utulona

Postby Darmozjadka » Mon Aug 08, 2016 8:20 pm

Mam taki komplet mebli z drewna uzyskanego naturalnie i jestem mega zadowolona. Nie tylko robi to dobre wrażenie bo meble są piękne, ale też wytrzymują dużo dłużej niż jakaś sklejka. Wysyłam namiary na sklep gdzie kupiłam taki komplet.
Darmozjadka

Postby harvester » Mon Aug 08, 2016 10:00 pm

Z okolic poznania to przychodzi mi na myśl tylko jedna firma. Znajdziesz ich na stronie internetowej http://www.meblepotocki.pl/. Firma sprawdzona, kupowałem u nich już 2 razy. Jest to taka firma że ciężko znaleźć coś podobnego do nich więc jak raz kupisz to nie chcesz rezygnować z tej jakości :)
harvester

Postby Jacek_Kondrat » Mon Aug 08, 2016 11:21 pm

Możesz sobie poczytać opinie klientów tej firmy, jest dużo tego i naprawdę szczere i dobre opinie. Mnie jakiś czas temu interesowały meble tapicerowane Sklep internetowy w którym je znalazłem to właśnie ta strona o której wspominał kolega wyżej. Mega sklep, jeszcze lepsza oferta i profesjonalizm. Polecam :D
Jacek_Kondrat

Postby Utulona » Tue Aug 09, 2016 1:39 am

No to jak to się stało że ja nie trafiłam jeszcze na ich stronę. Szukałam w googlu informacji na temat firm z tych okolic i nic. Może to ja jestem jakaś ślepa :D
Utulona

Postby Jacek_Kondrat » Tue Aug 09, 2016 4:34 am

Oj no czasem się tak zdarza że człowiek coś przegapi i nawet o tym nie wie. Jak znam życie to link do strony mógł być nawet na pierwszej pozycji, może zwyczajnie go nie zauważyłaś.
Jacek_Kondrat

Postby SylwiaX » Tue Aug 09, 2016 5:12 am

Kupowałam w tym sklepie komplet mebli do kuchni. W zestawie oprócz szafek itp. kupiłam też mały stół z krzesłami. Jeżeli ktoś nie widzi różnicy między takimi meblami a produktami z sieciówek to nawet nie ma co sobie zawracać głowy, ale jeżeli znasz się na rzeczy to meble na pewno przypadną ci do gustu.
SylwiaX

Postby Utulona » Tue Aug 09, 2016 7:54 am

W takim razie biorę się za szukanie fajnych zestawów a skoro mają swoją siedzibę gdzieś tutaj w okolicy to zaraz wsiadam w auto i podjadę zobaczyć na żywo :D Skoro to wszystko takie fajne to mam nadzieję że może coś dzisiaj już wybiorę.
Utulona

Return to Dom na forum

User Control Panel