Sztuka w salonie przez duże SSS :D

Postby SylwiaX » Tue Jun 28, 2016 6:28 am

Hejka ludziska! Znacie może jakieś fajne miejsca gdzie można kupić prawdziwą sztukę, ręcznie malowane obrazy na płótnie, które będę mogła sobie powiesić w salonie? Nie bardzo mam gdzie jechać na jakąś giełdę staroci, żeby wypatrzeć ciekawy kąsek, ale może istnieją sklepy mające dobrej jakości reprodukcje znanych dzieł? Będę naprawdę wdzęczna za waszą ppmoc, ja wiem, że można sobie w sieci poszukać, ale nie sprawdze w ten posób jakości obrazu, a na tym bardzo mi zależy.
SylwiaX

Postby DorotaFaber » Tue Jun 28, 2016 7:35 am

Ja mam wiele eleganckich obrazów w salonie, które sobie swego czasu zamawiałam w sklepie ramarama.pl i jestem z nich naprawdę bardzo zadowolona, kupiłam właśnie reprodukcje olejne, ale mają tez fajne malowidła mniej znanych artystów, więc naprawdę jest w czym wybierać.
DorotaFaber

Postby Landaryn » Tue Jun 28, 2016 8:38 am

Jak tak bardzo lubisz sztukę to na Twoim miejscu jednak bym się wybrał na jakąś giełdę staroci, nawet jak trzeba samochodem ileś set kilometrów pojechać, według mnie nie ma nic piękniejszego jak właśnie takie dzieła naruszone już zębem czasu, ja wiem że estetyka i te sprawy, ale to jest właśnie dla mnie piękne.
Landaryn

Postby SylwiaX » Tue Jun 28, 2016 11:11 am

Żeby to było takie proste, ale ja nie mam samochodu, a do miejsca gdzie taka giełda jest mam naprawdę kawał drogi, praca mi nie pozwala na taki wyjazd :/ Fajnie jednak że istnieją takie sklepy i bardzo dziękuję za podpowiedź, na pewno z chęcią z niego skorzystam ;)
SylwiaX

Return to Dom na forum

User Control Panel