Gdzie w Gorzowie kupić ładne parapety?

Postby Szczeniak » Tue Mar 29, 2016 8:54 am

Właśnie remontuję dom po babci i szukam firmy, która sprzedaje granitowe parapety. Firma, która ma wymienić mi okna coś mi tam zaproponowała, ale moim zdaniem to towar trzeciego sortu za wręcz kosmiczną cenę. Może podacie namiary na jakiegoś niedrogiego, bezpośredniego dystrybutora tego typu przedmiotów z Gorzowa?
Szczeniak

Postby OkoLisa » Tue Mar 29, 2016 9:11 am

Zajrzyj sobie na stronę kamieniarstwo.ganicz.com.pl. Tam masz duzy wybor różnych granitowych przedmiotow, nie tylko nagrobków, a że firma jest z Gorzowa, to i z transportem nie powinno byc problemu. Jak interesują cię parapety Gorzów, nie Gorzow, najlepiej szukać w internecie. Tutaj najłatwiej znaleźć kogos, kto sprzedaje to czego szukasz i to zwykle za cenę nizszą niż srednia rynkowa.
OkoLisa

Postby SylwiaX » Tue Mar 29, 2016 9:57 am

Granitowe parapety na ogół są drogie, bo przecież sam granit jest drogi. Jeśli jeszcze wybierzesz jakiś nietypowy gatunek granitu sprowadzany z zagranicy to nie ma się co dziwić, że ceny wydają się kosmiczne. Jak słyszałam od znajomych remont kuchni w Gorzowie polegający na wymianie klasycznych blatów na blaty granitowe to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Z drugiej strony to też zależy ile tych blatów potrzeba i właśnie z jakiego rodzaju kamienia się je wykonuje.
SylwiaX

Postby Szczeniak » Tue Mar 29, 2016 12:34 pm

Co do cen, to mam świadomość, że granit nie jest tani, ale szukam firmy, która nie będzie chciała ze mnie zedrzeć. Ten adres, który podrzuciłeś, wydaje się w porządku. Podzwonię to się dowiem szczegółów. Pozdrawiam!
Szczeniak

Return to Dom na forum

User Control Panel