Mieszkanie w bloku

Mieszkanie w bloku

Postby Oprawka » Tue Mar 01, 2016 6:23 am

Jeśli ktoś mieszka lub mieszkał w bloku wielorodzinnym to doskonale wie, jak wygląda sprawa letnich upałów. W mieszkaniu jest niezwykle gorąco, a jedyną metodą na szybką ulgę są otwarte drzwi balkonowe. Minusem tego jest to, że mieszkanie wręcz momentalnie jest pełne much. Jakie macie rozwiązania na ten problem?
Oprawka

Mieszkanie w bloku

Postby OkoLisa » Tue Mar 01, 2016 8:29 am

Rozwiązań jest kilka, ale nie wszystkie są tak skuteczne, jak zastosowanie po prostu moskitiery na takie okno. Moskitiera na balkon to według mnie najlepsze rozwiązanie w tym przypadku. Może to być sama siatka, a mogą to być po prostu siatkowe drzwi, które są oddzielnym elementem drzwi balkonowych. Można tutaj dowolnie zbudować swoją konstrukcję.
OkoLisa

Mieszkanie w bloku

Postby GramNaGitarze » Tue Mar 01, 2016 11:25 am

Mieszkam w takim bloku już kilkanaście lat i przez wiele lat miałam ten sam problem. W zeszłym roku kupiłam na stronie tasmuj.pl moskitierę na balkon i problem zniknął. Co najlepsze to fakt, że kosztowało mnie to dosłownie kilkadziesiąt złotych. Jaka to szkoda, że tak późno moje dzieci pokazały mi jak korzystać zkomputera.
GramNaGitarze

Mieszkanie w bloku

Postby Landaryn » Tue Mar 01, 2016 12:02 pm

Ja też dopiero w zeszłym roku kupiłem taką moskitierę. Ale od razu wziąłem też na wszystkie okna. Koszt generalnie niewielki, a problemu nie ma. Muchy już mi nie dokuczają, tak jak to było w poprzednich latach.
Landaryn

Mieszkanie w bloku

Postby Darmozjadka » Tue Mar 01, 2016 1:38 pm

A ja mieszkam w domu jednorodzinnym i podobnie jak wy miałam zawsze problem z owadami w okresie letnim. Z tym, że nie mogłam nigdzie dostać moskitiery na okna dachowe, aż do momentu, kiedy trafiłam na sklep, o którym pisze koleżanka wyżej. Asortyment jest na tyle szeroki, że każdy dopasuje produkt do swoich potrzeb, a mamy je przecież bardzo różne.
Darmozjadka

Mieszkanie w bloku

Postby Angina » Tue Mar 01, 2016 2:48 pm

Różne potrzeby i do tego różne okna.
Angina

Return to Dom na forum

User Control Panel