CO polecacie jako filtr do wody

Postby Szczeniak » Mon Feb 22, 2016 3:42 am

Wita. Razem z żonką zaczynamy nasze pierwsze wspólne gospoarstwo domowe i chcemy zrobic wszystko si a nie na wariata tylko raz a porzadnie na amen. Dlatego pytanko : jaki filterek do wody?? nie wiem czy classik tak jak starzy maja czy sa jakies nowe metody. Moze co s kurka wodna polecicie
Szczeniak

Postby Cypher » Mon Feb 22, 2016 4:27 am

Kurka wodna to w temacie. przede wszystkim musicie wiedzieć ze dezynfekcja wody pitnej mocno poszla do przodu i sa nowe technologie. teraz coraz wiecej osob robi jakies dodatkowe uslugi ktore pozwalaja nie tylko zabic bakterie wszystkie organizmy etc ale tez poprawic smak i miekkosc wody. musialby se wejsc na stronke kogog kto sie tym zajmuje, to bedziesz mial wszyrko opisane.
Cypher

Postby harvester » Mon Feb 22, 2016 7:05 am

ja ze swoje doswiadczenia polecam lampe uV. zaraz ci znajde gdzies o co mi chodzi.. http://www.wodawdomu.pl/uzdatnianie-wody?id=lampa-uv-do-wody takie cos. podobno to zabija zarazki jak nic innego. naswietla i elo
harvester

Postby Dioscuri » Mon Feb 22, 2016 9:03 am

aha to jest takie cos co normalnie na zasadzie promieniowania dziala???? ciekawe jeszcze sie nie spotkalem z czyms takim bedzie trzeba za instalowac po wyplacie
Dioscuri

Return to Dom na forum

User Control Panel