Skandynawski styl

Skandynawski styl

Postby Cypher » Mon Feb 01, 2016 3:07 am

Co sądzicie o skandynawskim stylu wnętrz. Czy nie jest za chłodny i ascetyczny? Do jakich pomieszczeń najlepiej pasuje? Zapraszam do wypowiedzi.
Cypher

Skandynawski styl

Postby SylwiaX » Mon Feb 01, 2016 5:25 am

Po głowie od lat chodzi mi jadalnia w stylu skandynawskim. Nie zniosłabym tej białości i oszczędności miejsca w żadnym innym miejscu prócz jadalni właśnie. Chociaż z drugiej strony jeśli wszystko dobrze zaaranżować to w zasadzie każde pomieszczenie wygladaloby na swoj sposb przytulnie w tym stylu...
SylwiaX

Skandynawski styl

Postby Darmozjadka » Mon Feb 01, 2016 7:05 am

Jest tak jak mówisz. Zawsze marzyłam o salonie w kolorze jasnego drewna i tradycyjnych meblach ale po podróży do Szwecji spodobał mi się ich sposób myślenia o wystroju i dziś cały salon mam w białym kolorze z delikatnymi akcentami zimnego jasno-niebieskiego.
Darmozjadka

Skandynawski styl

Postby harvester » Mon Feb 01, 2016 7:26 am

Skandynawski styl bardzo mi odpowiada. Lubię jak jest czysto a niepotrzebne rzeczy ogranicza się do minimum. W moim domu sypialnia jest na północną modłę i brakuje mi tylko takiej fajnej komódki z koszami jaką ma niemal każdy Norweg. Pomożecie coś znaleźć?
harvester

Skandynawski styl

Postby Darmozjadka » Mon Feb 01, 2016 10:01 am

Jasne, http://blackcatdesign.com.pl/c/1546/komody.html, do wyboru do koloru, nawet z koszami. Fajna w tych koszach jest wygoda. Ile razy rano szarpałam się z szufladami zeby wyjac ubrania... A tu ciach i po sprawie.
Darmozjadka

Return to Dom na forum

User Control Panel