Co sądzicie o fototapetach na ścianę?

Postby Oprawka » Thu Jan 21, 2016 1:31 am

hej! zastanawiam się, czy to nie obciach mieć w tych czasach jakąś fototapetę? spodobały mi się wzory na stronie i myślę, że to może wyglądać świetnie, ale może ktoś z was ma w domu i może potwierdzić, że na ścianie też fajnie wygląda?
Oprawka

Postby Angina » Thu Jan 21, 2016 2:55 am

rzeczywiście mi się kojarzy, że fototapety to taki szał lat 90. hehe. Ale w restauracji włoskiej widziałam taką zajmującą całą ścianę z wizerunkiem Wenecji i wyglądała przepięknie, więc wydaje mi się że w domu też by się sprawdziła, czemu nie?
Angina

Postby Jacek_Kondrat » Thu Jan 21, 2016 3:34 am

Myslę, że to dobry pomysł dla tych, którzy mają jakiś swój ulubiony motyw albo zdjęcie i chcą je jakoś wyeksponować w swoim mieszkaniu, takie popularne motywy i widoczki to według mnie tandetą wieje.
Jacek_Kondrat

Postby harvester » Thu Jan 21, 2016 5:20 am

A patrzyłeś na jakieś oferty fototapet samoprzylepnych? Mam w swojej sypialni na prawie całej ścianie motyw zachodzącego słońca z takiej właśnie fototapety. Bardzo łatwo się ją też zakłada, jeśli masz gładką ścianę. Z resztą razem z zakupem tej tapety dostajesz taki poradnik jak to samemu zamontować i krok po kroku tam piszą co i jak zrobić.
harvester

Postby Oprawka » Thu Jan 21, 2016 7:35 am

Samoprzylepna wydaje się super w montażu, tak jak mówiłeś! Na portalu decorshop.eu znalazłam dość duży wybór tych przylepnych ale też klasycznych czy winylowych. Naprawdę ładnie wyglądają na zdjęciach, więc jestem coraz bardziej do tego przekonana, dzięki!
Oprawka

Postby Dioscuri » Thu Jan 21, 2016 7:45 am

Winylowa fototapeta, co to jest? Nigdy nie slyszalem, z resztą o samoprzylepnej tez. Ale ja mam wszystkie ściany pomalowane na jeden kolor, więc co ja tam się znam…
Dioscuri

Postby Oprawka » Thu Jan 21, 2016 8:28 am

Z tego co tam poczytałem na tej stronie to winylowa to znaczy chyba, że ma powierzchnię matową. A samoprzylepna to chyba się domyślasz- po prostu nie musisz stosować kleju do tapet więc teoretycznie ułatwia ci zamontowanie
Oprawka

Postby Darmozjadka » Thu Jan 21, 2016 8:54 am

Nawet nie wiedziałam, że teraz jest tyle opcji z tymi fototapetami! Normalnie jak bym nie trafiła na ten wątek przypadkiem to bym dalej nie wiedziała. A planuje remont, więc serio teraz poważnie o tym pomyślę, szczególnie w pokoju mojego synka, jakieś wesołe motywy będą wyglądać ekstra!
Darmozjadka

Return to Dom na forum

User Control Panel