Macie naklejki na ścianach w mieszkaniu?

Postby Kajko » Thu Jan 07, 2016 3:44 am

Cześc! Zastanawiam się właśnie nad wykorzystaniem naklejek ściennych w swoim mieszkaniu. Nie planuję jednak nakleić ich w pokoju dzieciecym, ale w salonie. Myślicie, ze to dobry pmysł. Chciałabym, żeby moje mieszkanie pozostało stylowe i nie wiem czy naklejka nie przekreśli tego celu.
Kajko

Postby meiokaPL » Thu Jan 07, 2016 4:53 am

Kupiłam kilka miesięcy temu naklejkę z panoramą Nowego Jorku w sklepie studio-dekoracji.com.pl/5-naklejki-scienne i mój salon jest teraz niepowtarzalny. Mimo upływu miesięcy, naklejka nadal wyglada jak nowa.
meiokaPL

Postby Jacek_Kondrat » Thu Jan 07, 2016 7:36 am

Sam zastanawiam się nad wykorzystaniem naklejek w moim mieszkaniu, ale nie wiem, czy to rozwiązanie bedzie dla mnie. Obawiałem się nieco o odklejanie się naklejki od ściany, ale przeczytałem kilka opinii i wiekszość twierdzi, że problem ten nie występuje. Muszę się zatem skupić na znalezieniu czegoś interesującego. Jak najdziesz dobry sklep, koniecznie podrzuć link.
Jacek_Kondrat

Postby Kajko » Thu Jan 07, 2016 10:20 am

Przejrzałe dokładnie ofertę Studia Dekoracji, o którym ktos wcześniej wspominał i chyba znalazłem coś, co idealnie będzie pasowalo do mojego salonu. Postaram się wrzucić zdjęciu o przyklejeniu naklejki.
Kajko

Return to Dom na forum

User Control Panel