Page 1 of 1

Dobry neurolog z małopolski?

PostPosted: Wed Jun 15, 2016 11:55 pm
by Kajko
Witam wszystkich. Mam pewien problem, otóż poszukuje naprawdę dobrego lekarza specjalisty, neurologa z małopolski. Chciałbym się umówić na konsultacje i bardzo kompleksowe badania. Jednak jak to bywa ze zdrowiem, nie chcę zaufać byle jakiemu lekarzowi i chciałbym was podpytać na tym forum.. czy znacie dobrego lekarza i potraficie go polecić?

Dobry neurolog z małopolski?

PostPosted: Thu Jun 16, 2016 12:26 am
by Dzięcioł
Neurolog? Nigdy nie korzystałem z jego usług.. raz tylko szukałem lekarza dla mojej żony, żeby zrobiła sobie kompleksowe badania USG piersi w Krakowie. Może ją w sumie zapytam, bo ona zna wielu lekarzy i może akurat jakiegoś neurologa też.

Dobry neurolog z małopolski?

PostPosted: Thu Jun 16, 2016 12:50 am
by Jacek_Kondrat
Tak się składa, że znam bardzo dobrego neurologa i mogę go z całą pewnością polecić: http://www.nzozrevita.pl/konsultacje/neurolog/, proszę pod tym linkiem znajdziesz informacje o konsultach, terminach itp. Myślę, że śmiało możesz się skontaktować z tym neurologiem i umówić się na wizyty itp.

Dobry neurolog z małopolski?

PostPosted: Thu Jun 16, 2016 1:38 am
by Kajko
Dzięki.. może opiszę trochę swój problem. Otóż, mam tak, że często mi cierpnie i drętwieje wewnętrzna część dłoni i tak jakbym tracił czucie w dłoni.. mnóstwo piszę rzeczy na komputerze i się boje, czy to nie jakiś zespół cieśni nadgarstka czy coś w tym stylu. Może dobry neurolog będzie w stanie porobić mi badania i wykluczyć to… lub potwierdzić moją teorię.

Dobry neurolog z małopolski?

PostPosted: Thu Jun 16, 2016 1:55 am
by Dioscuri
Wiesz, nie ma co nigdy za dużo panikować i się przejmować zdrowiem. Ja niestety tak mam, że często widzę w sobie kolejne choroby, schorzenia itp. jak profesjonalista Ci czegoś nie zbada i nie stiwerdzi to nigdy nie można czegoś zakładać z góry. Wiem po sobie i dobrze, Ci radzę żebyś się zbadał a nie zamartwiał.

Dobry neurolog z małopolski?

PostPosted: Thu Jun 16, 2016 3:07 am
by Utulona
Kolega wyżej dobrze napisał. Ja byłam u neurologa z problemami swojej nogi i się okazało, że większość urazów nie jest poważna, a ja już widziałam siebie na wózku itp.. psychika potrafi nam straszne figle spłatać

Dobry neurolog z małopolski?

PostPosted: Thu Jun 16, 2016 4:59 am
by Kajko
No dzięki.. może faktycznie nie będzie ze mną tak źle i okaże się, że to nic poważnego.

Dobry neurolog z małopolski?

PostPosted: Thu Jun 16, 2016 6:13 am
by Szczeniak
Na pewno to nic takiego ;) Idź do lekarza i sprawdź sobie co i jak ;)