Dobry neurolog z małopolski?

Postby Kajko » Wed Jun 15, 2016 11:55 pm

Witam wszystkich. Mam pewien problem, otóż poszukuje naprawdę dobrego lekarza specjalisty, neurologa z małopolski. Chciałbym się umówić na konsultacje i bardzo kompleksowe badania. Jednak jak to bywa ze zdrowiem, nie chcę zaufać byle jakiemu lekarzowi i chciałbym was podpytać na tym forum.. czy znacie dobrego lekarza i potraficie go polecić?
Kajko

Postby Dzięcioł » Thu Jun 16, 2016 12:26 am

Neurolog? Nigdy nie korzystałem z jego usług.. raz tylko szukałem lekarza dla mojej żony, żeby zrobiła sobie kompleksowe badania USG piersi w Krakowie. Może ją w sumie zapytam, bo ona zna wielu lekarzy i może akurat jakiegoś neurologa też.
Dzięcioł

Postby Jacek_Kondrat » Thu Jun 16, 2016 12:50 am

Tak się składa, że znam bardzo dobrego neurologa i mogę go z całą pewnością polecić: http://www.nzozrevita.pl/konsultacje/neurolog/, proszę pod tym linkiem znajdziesz informacje o konsultach, terminach itp. Myślę, że śmiało możesz się skontaktować z tym neurologiem i umówić się na wizyty itp.
Jacek_Kondrat

Postby Kajko » Thu Jun 16, 2016 1:38 am

Dzięki.. może opiszę trochę swój problem. Otóż, mam tak, że często mi cierpnie i drętwieje wewnętrzna część dłoni i tak jakbym tracił czucie w dłoni.. mnóstwo piszę rzeczy na komputerze i się boje, czy to nie jakiś zespół cieśni nadgarstka czy coś w tym stylu. Może dobry neurolog będzie w stanie porobić mi badania i wykluczyć to… lub potwierdzić moją teorię.
Kajko

Postby Dioscuri » Thu Jun 16, 2016 1:55 am

Wiesz, nie ma co nigdy za dużo panikować i się przejmować zdrowiem. Ja niestety tak mam, że często widzę w sobie kolejne choroby, schorzenia itp. jak profesjonalista Ci czegoś nie zbada i nie stiwerdzi to nigdy nie można czegoś zakładać z góry. Wiem po sobie i dobrze, Ci radzę żebyś się zbadał a nie zamartwiał.
Dioscuri

Postby Utulona » Thu Jun 16, 2016 3:07 am

Kolega wyżej dobrze napisał. Ja byłam u neurologa z problemami swojej nogi i się okazało, że większość urazów nie jest poważna, a ja już widziałam siebie na wózku itp.. psychika potrafi nam straszne figle spłatać
Utulona

Postby Kajko » Thu Jun 16, 2016 4:59 am

No dzięki.. może faktycznie nie będzie ze mną tak źle i okaże się, że to nic poważnego.
Kajko

Postby Szczeniak » Thu Jun 16, 2016 6:13 am

Na pewno to nic takiego ;) Idź do lekarza i sprawdź sobie co i jak ;)
Szczeniak

Return to Zdrowie na forum

User Control Panel