Gadżety samotnego faceta

Gadżety samotnego faceta

Postby Jacek_Kondrat » Mon Mar 07, 2016 6:56 am

Witam wszystkich miłośników konkretnych doznań. Jestem niestety zmuszony samodzielnie sobie dogadzać. Chciałbym wybrać odpowiednie zabawki do tego, a zupełnie nie wiem co jest odpowiednie. Możecie polecić jakieś konkretne akcesoria lub sklep, gdzie można kupić taniej i dyskretniej?
Jacek_Kondrat

Gadżety samotnego faceta

Postby Dzięcioł » Mon Mar 07, 2016 7:32 am

Witam, to zależy co dla ciebie oznacza konkretna zabawa, jak dla mnie samotny mężczyzna może posiłkować się ręką, są w sklepach także masturbatory, które doskonale imitują kobiecie ciało, w zupełności wystarczają na czas, kiedy się po prostu chce. Raczej pompka do powiększania penisa jest dobra dla mężczyzn z mniejszym przyrodzeniem, którzy chcą zaimponować partnerce, więc jak jesteś sam to na to specjalnie nie musisz zwracać uwagi. Powodzenia
Dzięcioł

Gadżety samotnego faceta

Postby salutaris » Mon Mar 07, 2016 9:00 am

Najlepiej będzie jak sobie tutaj zajrzysz i wybierzesz coś w sam raz dla siebie swiaterosa.pl/146-fleshlight . Ja co prawda mam partnerkę, razem używamy ringów wibrujących dla lepszego efektu. Ten element możesz też sam używać, wtedy zawsze wrażenia są nieco inne. Pozdrawiam
salutaris

Gadżety samotnego faceta

Postby Kajko » Mon Mar 07, 2016 10:14 am

Co to się porobiło, zazwyczaj samotni faceci udają się do domu publicznego, a nie korzystają z gadżetów. No ale brawo dla pana założyciela tematu, widać, że w ten sposób dbasz o siebie i swoje zdrowie :D oby więcej takich samotnych mężczyzn. Pozdrowiona
Kajko

Gadżety samotnego faceta

Postby Cypher » Mon Mar 07, 2016 10:56 am

Cześć. Ja polecam ssące usta ;D mega doznania
Cypher

Return to Miłość i seks na forum

User Control Panel